PROJE YÖNETİMİ

Kalender Yatırım Yapı, kentsel proje yönetimi ve danışmanlık hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin daha yaşanır yerlerde hayatlarına devam etmesini sağlamaktayız. Firmamız, kentsel dönüşüm hizmetleri içinde proje planını hazırlayarak projenin uygulama aşamasını ve bitimini yönetmektedir.

Firmamız kentsel dönüşüm, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sayesinde daha çağdaş ve yüksek yaşam kalitesine sahip kentler oluşturmaktadır. Daha teknolojik yapılar oluşturularak sağlam ve güvenli binalarda yaşamak, daha modern yaşam alanlarında hayatları sürdürmek her insanın hakkı olduğu düşüncesiyle yola çıkan firmamız, tüm kentsel proje yönetimini yürütmektedir.

Kentsel proje yönetimi öncelikli olarak deneyimli, lider proje yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilerek bir iş planı hazırlanmaktadır. Proje yönetiminde tüm avantajlar ve dezavantajlar belirlenerek en sağlıklı seçim ortaya çıkarılır. Projede çalışacak tüm ekip ve ekipmanlar belirlendikten sonra gerekli süre, bütçe ve kaynaklar oluşturularak proje yönetiminde çalışacak deneyimli ve uzman proje ekibi oluşturulur.

Kalender Yatırım Yapı, her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini gerçekleştirmekte ve yaşam alanlarınızı daha modern alanlar haline getirmek için çalışmaktadır.