HAKKIMIZDA

Kalender Yatırım Yapı, İstanbul’daki faaliyetlerini yurdumuzun genelinde gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir. Kalender Yatırım Yapı, tamamen yenilikçi ve dinamik bir yapıya sahiptir. Amacımız dönemin ihtiyaçlarını ön planda tutarak kentsel dönüşüm projelerini yürütmektir.

Firmamız, konut projelerinin yanında tüm yenilikçi ve zamana uygun, teknolojiyi içinde barındıran projelere el atma yolundadır. Kalender Yatırım Yapı kentsel dönüşüm projeleri dışında okul, işyeri, fabrika, otel gibi birçok yapıyı da tecrübelerinin içine katma gayreti içindedir. Kalender Yatırım Yapı, inşaat sektöründe tamamen kalıcı ve aranan bir firma olmak, müşteri memnuniyetini her zaman referans olarak alma ilkesiyle kurulmuştur. Firmamız, her geçen gün büyüyen kadrosu ile hem estetik hem de tekniği bir arada kullanmayı tercih eden inşaat firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kalender Yatırım Yapı, kentsel dönüşüm içinde güvenli yapıları uzman, yenilikçi ekibi sayesinde siz değerli halkımıza sunma yolunda ilerlemektedir. Firmamız insana ve çevreye saygılı faaliyetleri ile her geçen gün daha da büyümeye başlamıştır.

Dürüstlük ve güven sayesinde kurduğumuz iş ahlakımızdan ödün vermediğimiz faaliyetlerimizde daima ileriye dönük adımlarımız ve siz değerli halkımızın güveni ve desteğiyle yeni projelerde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Kalender Yatırım Yapı, yapı sektöründe her zaman kalıcı olmak ve kalıcı değerler üretme konusunda sorumluluk bilinci taşımaktadır. Kurulduğu günden bu yana güveni, estetiği ve yeniliklere uyma çabasını ön planda tutmaktadır. Önceliğimiz kaliteli, modern yaşam alanları yanında siz değerli halkımıza her zaman saygın, yüksek kaliteli yaşam alanları sunmaktır.

Kalender Yatırım Yapı, vizyonunu sadece yurt içinde değil yurt dışında da kalitesini ve güvenli inşaatlarıyla sektörde daha kalıcı yapılar oluşturmaktır. Her zaman doğaya ve insana saygılı olmak, işçi güvenliği ve sağlığını ön planda tutarak daha özverili, daha sorumluluk sahibi, sosyal sorumluluğunu bilen firma olma yolunda değerli halkımızın da desteğiyle ilerlemek en önemli değerlerimiz arasındadır.